ایمپلنت در یک روز چیست؟

کاشت دندان (ایمپلنت) در یک روز آخرین روش جراحی ایمپلنت دندان است که با بهره گیری از تکنولوژی نوین R2gate و به کمک طراحی کامپیوتری، امکان کاشت دندان و تحویل پروتز آن در همان روز را فراهم می کند. این روش جدید به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به جراحی های مرسوم و حتی برش لثه، ایمپلنت ها با دقت بسیار بالا در فک قرار گیرند و پروتز (دندان جدید) مربوطه نیز از قبل طراحی و در روز کاشت بر روی پایه ها سوار شود.

کاشت دندان با تکنیک R2gate به دلیل استفاده از طراحی سه بعدی و مجازی به کمک کامپیوتر ضمن برخورداری از دقت بسیار بالا ریسک آسیب رساندن به اجزای حیاتی نظیر عصب های فکی و سینوس را به حداقل می رساند.

ایمپلنت در یک روز

1- مشاوره

ما به عنوان یکی از مراکز درمانی ارائه دهنده این تکنولوژی در مرحله اول به طور کامل و با همه جزئیات مراحل و طرح درمان را به شما توضیح خواهیم داد و شرایط فکی و استخوانی شما را بررسی خواهیم کرد.

2- آماده سازی

در صورت امکان انجام این روش برای شما و آمادگی شما برای انجام آن، از دندان ها یا فک شما قالب تهیه و جهت تهیه رادیوگرافی مورد نیاز به مرکز مربوطه معرفی می شوید.

3- درمان

ما از شما می خواهیم که به مدت 15 الی 20 روز صبر کنید تا طراحی و طرح درمان شما توسط مرکز R2gate انجام و پروتز (دندان جدید) مربوطه توسط لابراتوار تخصصی ساخته شود. پس از آن در روز جراحی به کمک استند جراحی پایه های ایمپلنت با دقت بالا و بدون نیاز به برش لثه در فک قرار می گیرند.

4- تحویل دندان

در همان روز که پایه های ایمپلنت کاشته می شوند و در صورت داشتن استحکام اولیه بالا پروتز از قبل ساخته شده بر روی آن قرار می گیرد و شما صاحب دندان جدید خود خواهید شد و می توانید بلافاصله روند زندگی عادی خودتان را در پیش بگیرید.

تماس با ما!


برای کاشت دندان در یک روز با کمترین درد و خونریزی آماده هستید؟ خیلی عالی ! شما می توانید با تلفن و ایمیل زیر با ما در تماس باشید، در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ خواهیم داد !

36342222 -071

شیراز- بلوار معالی آباد، نبش خیابان دوستان، ساختمان اداری الوند- طبقه چهارم، واحد 404